EFOR Şirketler Grup olarak; Yaşamsal ve endüstriyel alanda ekolojik ürünler sayesinde, kimyasal ürünlerinin verdiği zararı ortadan kaldırarak, hem temiz hem de sağlıklı bir dünya oluşturmak misyonuyla hareketle çeşitli markaları oluşturmuştur:

Prowill günümüzde hemen her alanda kullanılan kimyasalların insan sağlığı için oluşturduğu tehdidi ortadan kaldıracak yepyeni bir üründür.

Prowill probiyotikli ürünleri, günlük hayatta gerek endüstriyel gerekse yaşamsal alanda agresif kimyasalların sebep olduğu zararları engellemek için küresel boyutta riskleri ekolojik olarak ortadan kaldırır.

Prowill ürün gamı ve uygulama alanları, optimum hijyen için inovatif temizlik ve bakım ürünlerinin geliştirilmesi
ve üretimi konusunda uzman kadrosuyla sürekli artırılmaktadır.

Ecoprobiotic dünyanın geleceği kurtarmak ve çocuklarımıza daha iyi bir yaşam fırsatı sunmak üzere kuruldu. Çeşitli temizlik ürünlerinin dünyamızda çok daha güçlü ve biyolojik bakteriyi oluşturmasıyla günümüzde artık probiyotikli ürünlerin kullanımı adeta bir mecburiyet halini almıştır.

İşte bu süreçte Efor Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak aile, umut ve ödül ilkeleri üzerine Ecoprobiotic markasını oluşturduk.

On yıldan beri güçlenerek devam eden, yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerinde daima inovasyonu ilke edinen Efor Group, yaptığı AR-GE faaliyetleri sonucunda hayvan dostlarımızın sağlıkları, bakımı, temizliği ve kimyasallarla sistemleri bozulan hayvanlar için sorunlarının çözümü için gerekli altyapıyı oluşturarak Vetorin markasıyla probiyotik teknolojisine dayalı üretilen ürünleri kullanıma sundu.

Vetorin günümüzde hemen her alanda kullanılan kimyasalların hayvan sağlığı için oluşturduğu tehdidi ortadan kaldıracak yepyeni bir üründür.

Mikrobiyal Bio-Gübre, tarım sektöründe organik tarım anlayışının giderek yaygınlaşmasıyla birlikte adını sıkça duymaya başladığımız bir biyo-gübredir. Mikrobiyal gübre, toprakta bulunan ve bitkiler için faydalı olan bakteri, alg ve mantarların, biyoteknoloji uzmanları tarafından çoğaltılması ve gübrelemede kullanılabilir hale getirilmesiyle elde edilir. Mikrobiyal gübrenin organik tarımda kullanılmasının en temel nedeni ise kimyasal içermemesidir.

Kimyasal gübreler, sürekli kullanılmaları halinde uzun vadede toprağın pH değerini bozarak yararlı mikroorganizmaları azaltır. Aynı zamanda zararlı mikroorganizmaların çoğalmasını engeller. Mikrobiyal gübre ise bitkiler için temel besin maddelerinin tedariğini artırmak için kimyasalları değil hali hazırda toprakta bulunan canlı mikroorganizmaları kullanır. Bu mikroorganizmalar, biyoteknoloji uzmanları tarafından yapılan bir dizi doğal işlemle çoğaltılırlar. Böylece mikrobiyal gübre toprağa ilave edildiğinde kimyasal kirliliğe neden olmaz ve ekosisteme zarar vermez.

Efor Home olarak;  yenilikçi ve farklı tasarımlarla günlük hayatınıza renk ve canlılık katacak ev tekstil ürünleri üretmekteyiz.

Tüm tekstil ürünlerimizde doğal kumaşlar kullanmaktayız. Son teknoloji ile geliştirilmiş yüksek üretim kapasitesine sahip fabrikamızda, sizlere hem kaliteyi hem de şıklığı bir arada sunuyoruz.

Efor home; kreatif ve inovatif uzman kadrosu ve tasarımcılarıyla,  yenilikçi anlayış ile sektöre yön vererek; gelişmeye ve geliştirmeye devam edecektir.

EFOR Home olarak misyonumuz; yatırımlarımız ve yeniliklerimiz ile müşterilerimize ve müşteri olmaya aday hedef kitlemize pazarda destek olmak ve büyümelerini sağlamaktır.